Úvod » Dispozice » Vytápění a rekuperace s ohledem na pohodlí, zdraví i ekologii

Vytápění a rekuperace s ohledem na pohodlí, zdraví i ekologii 

Kanceláře v pasivní budově

Kancelář Brno - vytápění

Už při projektování kancelářského komplexu PPI Centre v Brně byl kladen maximální důraz na úspory energií na vytápění a větrání objektu. Objekt je řešen jako energeticky úsporná budova s celkovou spotřebou tepla pro vytápění do 16,3 MWh/rok (dle PENB a ukazatelů energetické náročnosti budovy hodnoceno v kategorii A – mimořádně úsporná).

Stavba je svou koncepcí mimořádně energeticky úsporná také s ohledem na zdroj vytápění, kterým je tepelné čerpadlo země-voda, Z toho důvodu je kancelářský objekt PPI Centre rovněž velice šetrný k životnímu prostředí. Pokud tedy kladete důraz na ekologické chování, je PPI Centre pro Vaši kancelář v Brně mimořádně atraktivní variantou.

Kancelář Brno - rekuperace

Větrání budovy nepoužívá systém klasické klimatizace, ale systém rekuperace vzduchu. Proto je pobyt ve větraných místnostech v kancelářích PPI Centre nejen příjemný (jak v letních tak v zimních obdobích), ale především také zdravější. Vyhnete se častým negativním dopadům na dýchací ústrojí zaměstnanců, které působí použití běžných klimatizačních jednotek.

Jednotlivá kancelář je v letních měsících ochlazována nikoliv proudícím vzduchem z klimatizační jednotky, ale skrze perforovaný strop je vzduch ochlazován chladnější vodou, která ve stropě proudí v potrubí. Právě proto je kancelář příjemým místem vzhledem k tomu, že nevyvolává záněty průdušek a další negativní dopady, které jsou způsobeny klimatizací.

Přijďte se podívat a přesvědčte se na vlastní oči!

Zaujala Vás koncepce moderního administrativního komplexu s výtečnou dopravní dostupností a okolím za výrazně nízké ceny?

Neváhejte a dejte nám vědět! Rádi Vás provedeme přímo na místě a získáte další informace o výhodách, které můžete využít pro rozvoj své firmy!

ikony a loga / cta telefon

číst dál...

Pasivní budova
Pasivní budova

Kanceláře Brno - kotelna 2
Kanceláře Brno - kotelna 2

Kanceláře Brno - kotelna 3
Kanceláře Brno - kotelna 3

Kanceláře Brno - kotelna
Kanceláře Brno - kotelna

kancelar 4
kancelar 4

Kanceláře - perforovaný strop zajišťující dobré tepelné podmínky
Kanceláře - perforovaný strop zajišťující dobré tepelné podmínky


 

 

zajímavé služby

Label

Label